Eşya Depolama İstanbul

İstanbul’da eşya depolama sektöründe öncü kuruluşlardan biri olan Rumeli Depolama ile süreli olarak saklamak istediğiniz eşyaları en ekonomik fiyatlarla depoluyoruz.İster askere ister yurt dışına sebebiniz ne olursa olsun eşyalarınızı korumak için ev kirası ödemeyin.Kira,doğalgaz,su,elektrik faturaları ödemek yerine depolarımıza makul fiyatlar ödeyerek bütün eşyalarınızı saklayabilirsiniz.Üstelik eşya depolama sigortası ve istediğiniz sözleşmeler ile istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı saklayabilirsiniz.Dilerseniz eşya paketleme ve nakliye hizmeti da alabilirsiniz.
Sizler iletişim numaralarımız dan bizlere ulaştıktan sonra uzman elemanlarımız eşyalarınız bulunduğu yere gelerek ücretsiz ekspertiz yapıp ve onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirecekler.Eğer Bizlerle çalışmak isterseniz malzemelerin türlerine veya değerlerine göre değerlendirilip paketlenecekler ve özel yaşıma sistemlerimiz ile depolarımıza ulaştırılacaklar.
Son derece modern olan depolarımız da depolanacaktır.Bizle çalıştıktan sonra huzurlu bir şekilde onların taşınacağı zamana kadar bekleyebilirsiniz.
Eşya depolama fiyatları eşyanızın kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Parça ya da kombine ev ve iş yeri malzemeleriniz uygun fiyatlarla depolanmaktadır.

Ev depolama fiyatları mevsimsel özelliklere göre değişiklik göstermez.Eğer eşyalarınız özel kriterlere sahip ise ve depolama da kişiye özel depolardan faydalanmak isterseniz ancak bu şekilde fiyatlandırma değişecektir.
Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.