Sarıyer Eşya Depolama

İstanbul’un 30 dan fazla ilçesinde depolama hizmeti sunan Rumeli Nakliyat 18 yıldan fazla tecrübesiyle Sarıyer bölgesinde bulunan siz değerli müşterilerimize Eşya depolama, Ofis depolama, eşya paketleme, eşya ambalajlama ve nakliye hizmetleri sunmaktadır. Ülkemizde ve özellikle İstanbul ve ilçelerinde olan kentsel dönüşüm ile beraber artan eşya depolama talepleri doğrultusunda siz değerli müşterilerimize ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktayız.
Sarıyer ve çevre ilçelerinde 30 dan fazla depomuz bulunmakta, araç filomuz ve geniş nakliye kadromuzla en hızlı ve profesyonel hizmeti, ekonomik fiyatlarda sizlere sunmaya devam ediyoruz.
Depo bakımlarımız ve temizliklerimiz haftalık ve aylık genel kontroller ile devam etmektedir. Depolarımız da var olan eksiklikleri her geçen gün tamamlayarak ve uzman personelimizin eğitimlerini tamamlayarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Eskimiş veya hasar görmüş malzemeleriniz varsa onarımı için sizlere çeşitli firmaların personeli ile hizmetler veriyoruz. Ticari, kurumsal ve kişisel depo farklarımız ile her eşyanın veya depo malzemesinin farklı bir depoda tutulmasını sağlıyoruz, bu şekilde daha ekonomik bir hizmet yanında hızlı bir süreç takip etmekteyiz.

Eşya depolama alanında Sarıyer semtinde farklı depolama şirketlerinden de hizmet alma şansınız var fakat en temiz ve geniş depolama alanları Rumeli Depolama olarak bizlerde var.

Uzun yıllar çalıştığımız çeşitli firma ya da kurumlar bizim referanslarımız niteliğindedir.
İletişim numaralarımızdan mesai saatlerimiz içinde bizlere ulaşabilir ve ücretsiz expertiz desteği alarak bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Rumeli Depolama ile kurumsal firmalar %70’e kadar depolama maliyetlerinde tasarruf sağlayabilirler. Bunun nedeni geleneksel depolamaların aksine, güvenlik, aydınlatma, temizlik, ilaçlama, bakım,onarım, servis ücretleri ve kira bedelleri yoktur.Ayrıca uzun süreli kiralık depo ve karmaşık kira sözleşmelerine çok para vermek zorunda değilsiniz. Rumeli depolama alanlarında ki fiyatlarımıza her şey dahildir ve istediğiniz zaman eşyalarınızı görebilir ve teslim alabilirsiniz.

Ayrıca ne kadar eşyanız varsa o kadar ödeme yaparak ihtiyacınız olmayan depolama alanlarına da extradan ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Kurumsal firmaların depolama risklerinden kurtulup ticari olarak daha farklı avantajlar elde etmeleri için eşya depolama sektörü kurumsal firmaların ve ticari kuruluşların can simidi niteliğindedir.

İstanbul’daki ve Sarıyer’deki depo alanlarımızın güvenliği bir numaralı önceliğimizdir. Güvenlik amacıyla inşa edilen modern depo binalarımız, haftanın yedi günü, 24 saat dijital CCTV, elektronik kapıları, depolama alanlarına PIN kodu girişi ve her saklama odasında personele ayrı alarm veriyor. Duman dedektörleri ve yangın alarmları da tüm depolarımızda bulunmaktadır.

Eşya depolama sürecinde eşyalarınızın bir zarar görmemesi oldukça önem taşımaktadır. Genel olarak depolama hizmeti veren firmaların kurumsal olarak kalitesi daha iyi olduğu sürece eşyalarınız daha korunakli bir şekilde depolanacaktır. Ayrıca eşyalarınızın başına gelebilecek zararlara karşılık güvenli bir sigorta firması ile çalışmanızı tavsiye edebiliriz. Sarıyer eşya depolama olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını Avrupa standartlarında kaliteye sahip olan depolarımızda saklayarak tekrar geri alana kadar kendi eşyalrımız gibi saklayacağımıza emin olabilirsiniz. Eşya depolama hizmetlerini kullanarak depolama masraflarınızı en aza indirebilirsiniz, sigortalı depolama ile eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Yurt dışı seyahetlerinizde evinizdeki eşyalarınızı depolatmak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.