Küçükçekmece Eşya Depolama

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde 18 yıllık alan bilgimiz ve deneyimli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede eşya depolama ve saklama hizmeti vermekteyiz.Avrupa standartlarında saklama depolarımız da 7/24 güvenlik kameraları ve depolama sigortası ile eşyalarınız ve atmaya kıyamadığınız diğer malzemeleriniz bizimle emin ellerde olacak.
Eşya depolama da modern teknikler kullanılarak eşyaşarınız depolanmaktadır.Eşya depolarımız sadece ev eşyası değil aynı zamanda ofis eşyaları depolayacak kadar geniş ve ferahtır.
Eşyalarınızı bulunduğu yerden alıp gerekirse paketleyip ambalajladıktan sonra Rumeli Nakliyat Depolarına ulaşıncaya kadar arada ki indirme bindirme ve sigortalama dahil tüm işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Müşterilerimizin sadece taşınacak veya depolanacak malları bizlere bildirmeleri yeterli olacaktır. Depola hizmeti aldığınız süre bitiminde ise eşyalarınızı aynı standartlarda tekrar teslim etmekteyiz. Küçükçekmece Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.