Beykoz Eşya Depolama

Beykoz eşya depolama hizmeti veren firmamız, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ya da Üçüncü Boğaz Köprüsü açılması ile Anadolu yakasında Beykoz’un Poyrazköy semtinde gerek çevre düzenlemeleri, TOKİ veya deprem bölgelerinde yapılacak konutlar nedeniyle kişiler ya da kurumlar yeni ev ya da iş yerleri için bir süreliğine eşyalarını saklama ihtiyaçları duydukları için genellikle bu böldege ev eşyası depolama talepleri artmış durumda.İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında eşya depolama alanları ve depoları bulunan Rumeli Eşya Depolama ile istediğiniz kadar depolama süresini, çok ekonomik fiyatlarda elde edebileceksiniz. Eşyalarınızın kestirilebilir depolama ücretleri için fiyatlandırma sayfamıza bakabileceğiniz gibi WhatsUpp numaralarımızdan da eşyalarınızın resimlerini göndererek anında bilgi sahibi olabilir, taşıma ve depolama süreci hakkında kısa bir zaman içinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın demonte ve montaj işlemleri içinde uzman ekiplerimizden destek isteyebilir taşıma ve depolama zamanında harcayacağınız vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.Eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlamaması için yine firma olarak gerekli malzemelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Değerli eşyalarınız için isterseniz depolama veya nakliyat sigortası için firmamızdan depolama sigortası talep edebilirsiniz. Rumeli Depolama yılların vermiş olduğu tecrübe ile gerek nakliye ve ambalaj sektöründe olsun gerekse depolama sektöründe en kaliteli hizmetleri vermek için uzman kadrosu ile 7/24 hizmetinizde.Bizi tercih edin rahat edin.

Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri için WhatsUpp numaralarımızdan bizlere eşyalarınızın resimlerini atarak anında fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Atmaya kıyamadığınız ya da mevsimsel olarak kullanmadığınız tüm eşyalarınızı sizlere özel moder depolarımızda saklıyoruz. İsterseniz tüm eşyalarınıza depolama sigortası yaptırarak gelebilecek olağan zararlardan koruyabilirsiniz.