Kiralık depolar

Kiralık depolar, artan eşyalar veya korunmak istenen malzemeler için günümüzde büyük bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Eşya depolama alanında uzman kadromuz ve güler yüzümüzle sizlere bu imkanları sağlıyoruz. Kiralık depolarımız ile İstanbul’un bütün ilçelerinde eşya depolama hizmetini tam 18 yıldır vermekteyiz. Eşya depolama sigortası ve ekonomik fiyatlarımız ile en iyi eşya depolama firmaları içinde yer almaktayız.
Temiz, bakımlı ayrıca nem ve rutubetten uzak olan depolama koşullarında 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen depolarımız da emanet ettiğiniz her şey emin ellerde olacak. İstanbul kiralık depo fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlarda üstün kalitelerde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızı güvenle saklayabilir ihtiyaç halinde onlara 7/24 ulaşabilirsiniz. Kışlık lastikleriniz, antika malzemeleriniz,değerli tablolarınız ve kırılabilir cam malzemeleriniz özel paketleme ve ambalajlama ile ekonomik fiyatlarda korunacaktır.
Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için 0(216) 371 69 70 iletişim numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.