Eşya Saklama Depoları

Eşya Saklama Depoları malzemelerinizin daha güvende olması için modern bir sistem haline getirilmiştir.Bütün malzemeleriniz bizim için çok önemli onların değerini biliyoruz ve sizin için onları biz saklıyoruz.Depolama sigortamız ve ekonomik fiyatlarımızla en kaliteli hizmeti vermek için sizlerden telefon bekliyoruz.Avrupa standartlarında saklama depolarımızda en iyi eşya saklama firması, bu sektörde en iyi firmalardan biri olarak yıllardır hizmet veriyoruz.İsterseniz kapınıza kadar gelen araçlarımız ambalaj ve paketleme işlemlerini de beraberinde yapabilir ve malzemelerinizi depolarımıza kadar nakledebilir.Siz sadece bizi arayın…

Bu hizmet alanında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için 0216 371 69 70 ya da 0850 304 61 65 iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kişiye özel olarak açılan depolarımızı, ev eşyası saklama depoları olarak da kullanabilirsiniz.İster askere gidin isterseniz şehir dışına çıkın, sizlere elektrik,doğal gaz ya da ev kirası ödetmeden eşyalarınızı dilediğiniz gibi saklayabiliriz.Ayrıca 7/24 güvenlik kameralarına sahip olan eşya depolarımız da eşyalarınız güvende kalacak.Eğer Antika ya da buna benzer değerli eşyalarınız içinse nem ve rutubete karşı korumalı Avrupa standartlarına sahip depolarımızdan da faydalanabilirsiniz.Eşya depolamadan önce eşya paketleme hizmeti de satın almak isterseniz alanında uzman kadromuzla sizin için eşya paketleme hizmeti de verebiliriz.

Eşya depolama konusunda yılların verdiği tecrübe ile şimdi cesaretimiz başarıyı, samimiyetiniz güveni, azmimiz ise bugünleri getirdi.Biz her zaman sizler için varız.Sınırlı olan ekonomik bütçeniz de olsa biz sizler için en kolay olanı yapmaya hazırız.Kiralık depolar ile İstanbul’un en önemli ev eşyası depolama firmaları arasında yer alıyoruz.Eşya saklama firması olarak İstanbul içinde tüm semtlerde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

İstanbul içinde kiralık eşya depoları olarak onlarca depomuz arasında size en yakın olanda ya da istediğiniz bir depoda sizlere de bu hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Fazla eşyalarınızı, evraklarınızı ya da mevsimsel kullandığınız malzemelerinizi kiralık depolarımızda saklayın ofisinizde tasarruf edin. Ayrıca evdeki alanınızı da optimize edin. Beyaz eşyalarınızı, spor malzemelerinizi veya aracınızın kışlık lastiklerini Rumeli Depolama nın geniş ve ferah depolarında depolayın rahat edin.

Eşya depolama hizmeti almadan önce isterseniz uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından de montaj, eşya paketleme ya da ambalajlama hizmeti de alabilirsiniz.Üstelik ücretsiz ekspertiz hizmeti ile birlikte.
İletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.Ardından siz sadece ekip arkadaşlarımızın gelmesini bekleyin.