Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Tüm personelimizin eşya depolama alanında en az 20 yıllık tecrübeleri ve geniş araç filomuzla siz değerli müşterilerimize İstanbul ve ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Öncelikle müşterilerimiz fazla eşyalarından kurtulmak istemektedirler fakat bazı eşyaları çöpe atmak istemezler. Ya da bazı eşyaları mevsimsel olarak kullandıkları için bu eşyaları güvenli bir yerde saklayıp tekrar vakti geldiğinde kullanmak istemektedirler. Bu yüzden profesyonel olarak destek almaları daha iyi olacaktır. İlk olarak firmamızı arayarak ücretsiz bir expertiz hizmeti almalarını tavsiye ederiz. Daha sonra eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolarımıza nakil işlemleri gerçekleştirilecektir. Ardından eşyalarınızın hacimlerine göre çeşitli depo boyutları ayarlanacaktır.

Depolarımızın güvenlikleri 7/24 güvenlik kameraları ile sağlanmaktadır. Kapıları özel kilitlerle muhafaza edilen her bir depomuzda yangınlara ve su baskınlarına karşın sensörlerimiz var olup bir aksilik karşısında alarmlarımız çalışmaktadır.

Eşyalarınızın sigortaları yapıldıktan sonra sözleşmeler imzalanır ve teslim edilinceye kadar kiralık depolarımızda saklanacaktır. Eşyaların havalandırılması ve diğer güvenlik kontrolleri gerekli görüldüğü hallerde firmamız personelimizin tarafından belirli aralıklarla yapılmaktadır.Tüm bu işlemlerin ve hizmetlerin ardından teslimat zamanı geldiğinde tekrar eşyalarınızı ilk günkü gibi teslim alabilirsiniz.