Kiralık depolar

Depo İstanbul genelinde ihtiyaç halinde fazla eşyalarınızı saklamak istediğinizde arayabileceğiniz en iyi firmalar arasında yer alıyoruz. Fazla eşyalarınızı atmaktan kurtaran bu çözüm yolu ile dilediğiniz zaman eşyalarınızı tekrar geri alabilirsiniz. Kiralık eşya depoları ile İstanbul genelinde 30 dan fazla depomuz ile sizlere Avrupa standartlarında hizmet vermeye çalışıyoruz. Güvenli bir şekilde tüm eşyalarınızı bizlere teslim ederek sigortalı depolama yaptırabilir, yangın,hırsızlık,su baskını gibi çeşitli beklenmedik durumlara karşı eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Arzu ettiğiniz ferahlıkta ve eşyalarınızın hacmine göre depolarıımızla istediğiniz fiyatlara depolma hizmeti satın alabilirsiniz. Arşivlerinizi ya da iş için kullandığınız tüm ekipmanlarınızı dilediğiniz zaman dilimlerinde saklayabilirsiniz. Esnaf olarak stoklarınızda yine depolarımızsa saklanabilir malzemeler kategorisine giriyorsa her türlü depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Evinizde yazın kayak takımı, kışın bisiklet gibi eşyalarınızı depolarımzda saklamak için bizleri hemen arayabilirsiniz. Yine Lokanta veya düğün salonu gibi işletmelerin kullanmadığı sandalye ya da fazla malzemelerini depolarımızda saklamak isterseniz depolarımız sizlere daima açık olacaktır. Geçici olarak başka şehirlere göç eden ya da tayin durumu ile bir süreliğine giden kişiler kendi eşyalarını bizim depolarımızda gönül rahatlığıyla saklayabilirler.

Aile anısı olarak halı ya da kilim sahibi olanlar, koltuk kanepe ya da misafir takımları olanlar için yine geniş ve ferah depolama alanlarımız depo İstanbul ile hizmet vermeye devam etmektedir. Satmaya kıyamadığınız beyaz eşyalarınız yada gelinlik, nişan elbisesi veya diğer kıyafetleriniz için yine farklı depolama alanlarımızı kullanabilirsiniz. Firmamız ile 7/24 güvenlikli, sigortalı, rutubetsiz, haşere kontrollü, hijyenik depolama ünitelerimizden kendinize uygun birini kiralayın; fazla eşyalarınız bir süreliğine misafirimiz olarak kalsın.

Eşyalarınız tam güvenlikli depolarımızda güvenlik personellerimizin kontrolünde ve kameralarımızın kayıtları altında olacaktır. 7/24 eşyalarınıza ulaşabilir ve her türlü onları kontrol edebilirsinz ya da yeni eşya ekleyebilirsiniz. Rutubetsiz ve temiz ortamlarda uygun ve ekonomik fiyatlarda sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz ekspertiz almak için 0(216) 371 69 70 iletişim numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.