Maltepe Eşya Depolama

İstanbul Anadolu yakası Maltepe semtimizde müşterilerimizle 18 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Eşya depolama ve paketleme alanında Avrupa standartlarında olan depolarımız ile malzemeleriniz emin ellerde olacak.
Ev ve ofis malzemeleriniz ya da kullanmadığınız eşyalarınızı, ekonomik şekilde depolamak isterseniz, bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacak.
Dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.
İsterseniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekip Whatsupp numaralarımızdan bizlerle paylaşarak depolama süreci ya da fiyatlandırma hakkında hızlıca bilgi sahibi olabilirsiniz. Özel Eşya Depolama (V.İ.P) depolarımız ile kişiye özel depo kiralayarak önem verdiğiniz eşyalarınız için depolama hizmeti satın alabilirsiniz. Ya da Günlük Depo Kiralama hizmeti satın alarak kısa zamanda bu hizmetlerimizden memnun kalabilirsiniz. Özellikle küçük evlerde eşyaların fazlaca yer kaplamasından dolayı eşya depolama ihtiyacına karşılık gelişen depolama sektöründe öncü firmalardan birisi olan Rumeli Nakliyat bütün ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir. İstanbul ‘un bir çok yerinde olduğu gibi Maltepe bölgesinde de depreme dayanıklı bina yapımı için yıkımlar başlamıştır. Kadıköy bölgesinde ve diğer bölgelerde birçok ev eşyasını depolarımıza aldık ve güvenle saklamaktayız.Hizmet almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.
Bizleri aradıktan sonra malzemeleriniz, istediğiniz noktadan özel olarak alınıp Avrupa standartlarında ki kaliteye sahip depolarımıza taşınıp, depolanacaktır.Daha sonra istediğiniz zamana kadar özenle korunacaktır.
Maltepe Eşya Depolama
Depolama sektöründe İstanbul Maltepe semtinde olan bir çok firma var fakat uzman kadro ve tecrübeye sahip güvenilir firmalar arasında ismimizin olmasından gurur duyuyoruz.
Tecrübeli ve dinamik olan kadromuzla Maltepe eşya depolama alanında bir çok hizmette bulunan Rumeli eşya depolama kiralık depolarıyla ve ekonomik fiyatlarıyla sizlere hizmet vermek için bekliyor.
Depolama yapılmadan önce sizlere göndereceğimiz ekspertiz elemanız malzemenin çokluğuna ,kullanılacak malzemelere,görevlendirilecek elaman sayısına ve depolama süresine göre belirli bir fiyat çıkaracak ve size en uygun fiyatlandırmayı yapacaktır.Daha sonra elemanlarımız bu noktadan malzemelerinizi paketleyip depolarımıza kadar özenle taşıyacaklar.İstediğiniz süre boyunca depomuzda kaldıktan sonra malzemelerinizi güvenilir ellerden teslim alabilirsiniz.

Ev ve eşya depolama alanlarında uzmanından çözüm ve ücretsiz expertiz almak için (0216) 371 69 70 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.